O Mozipo

Wieloletnie doświadczenie

 

Łatwe zarządzanie umową

Firma Mozipo została założona w 2007 roku i była jedną z pierwszych firm, które udzielały kredytów online oraz za pośrednictwem wiadomości SMS. Stworzyliśmy szczególnie proste i jasne procedury, aby zapewnić klientom możliwość uzyskania kredytu online jedyne w 5 minut.

 

Wyjątkowy program firmy Mozipo daje klientom możliwość zarządzania ich własnymi umowami kredytowymi. Klient może wydłużyć okres kredytowania, zmienić liczbę rat, otrzymać dodatkową kwotę pożyczki, dokonać wcześniejszej spłaty kredytu oraz dokonywać podobnych zmian wedle własnego uznania.

Działania są regulowane

 

135 mln euro kredytów

Mozipo sp. z o.o. działa zgodnie z polskim prawem.

Działalność spółki regulowana jest przez Polską Ustawę o Kredytach Konsumenckich i nadzorowana przez Polską Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, UOKiK.

 

Każdego dnia coraz więcej osób korzysta z naszych usług. Do połowy 2017 roku Mozipo Group otrzymała pożyczki w wysokości 135 mln euro.

Ponad 240 000 klientów

 

Międzynarodowa firma

Coraz częściej ludzie chętnie korzystają z usług firm Mozipo Group. W roku 2017 mieliśmy już ponad 240 000 klientów. Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na stronie www.mozipogroup.com

 


Mozipo Sp. z o.o. jest dostawcą pożyczki oraz jest członkiem Mozipo Group (www.mozipogroup.com). Platforma obsługiwana jest przez Mozipo Holding LTD, jako pośrednika finansowego.
Mozipo Group działa na Litwie, w Danii, Rumunii i Polsce.

         

Problemy klientów rozwiązujemy w elastyczny sposób

   

 

Chętnie służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Jeśli klient ma trudności ze spłatą raty, zawsze sugerujemy dokonanie jakichś zmian w umowie, np. możemy zaproponować odroczenie terminów spłaty lub podział płatności na mniejsze raty miesięczne.  

 

Weź kredyt
0.00 PLN
0.00 PLN 0.00 PLN

Aleje Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Tel: +48 732 084040

Zamknąć